Praktiški patarimai norintiems paslėpti kabelių raizgalynę namuose

Pasikeitė interneto tiekėjas, perkėlėte televizorių ant kitos sienos, perstūmėte sofą pusmetrį į šoną ir paslinkote toršerą ir t.t. ir pan. Pasikeitimai interjere neišvengiami, juk nuolat keičiamės mes patys, aplinkybės, įpročiai ir gyvenimo būdas. Tad ir su laiku namuose po kojomis, tarsi gyvatės palei sienas pradeda vingiuoti laidų ir kabelių ritės. Jei artėja remontas, galima dėl to nesukti galvos – sumanūs meistrai kabelius paslėps taip, jog nė neprisiminsite, kad jie kažkada net po plintusu netilpo. Tuo tarpu jei remontas dar kelis metus planuose nešviečia, tuomet galite pasinaudoti praktiškų ir sumanių žmonių patarimais ir pavyzdžiais.

Kabeliai – meno dalis

Taip tikrai mano žmogus, kurio internetinė televizija neateina pasieniais, o kaip tik laidas puošia sieną tarsi meno kūrinys. Jei negali paslėpti, tuomet išryškink – tokia taktika išties gali pasiteisinti.

Išnaudokite lipdukus

Sienų lipdukai šiuo metu itin populiari priemonė dekoruoti sienas, o ypač tuomet kai ant sienų yra pažeidimų, nenusivalančių dėmių ar įbrėžimų. Lipdukai taip pat gali padėti įkomponuoti laidus į interjerą juos tiesiog „pritempiant“ prie idėjos.

Praktiškos dėžutės

Kur kaupiasi laidų raizgalynės? Nesumeluosime sakydami, jog prie įvairių elektronikos prietaisų, pavyzdžiui, kompiuterių, televizoriaus, ten kur kraunami telefonai ar stovi elektros ilgintuvas. Tą raizgalynę galima sutvarkyti pasitelkiant įvairias dekoratyvias priemones, pavyzdžiui nedideles dailias daiktadėžes. Dėžės vaidmenį taip pat gali sėkmingai atlikti pintas krepšys ar didelis vazonas.  Šias priemones galima pasigaminti ar dekoruoti pagal interjerą ir patiems, pavyzdžiui, apklijavus batų dėžę dailiu dovanų popieriumi ar spalvinga lipnia juostele. Dėžės šone paliekama skylė laidams praeiti, o po dangčiu paslepiama tai kas nėra labai gražu – prailgintojas, per ilgo kabelio ritinėlis ar kita su laidais susijusi interjero dalis.

Viskas po stalu

Jei po kojomis, pavyzdžiui,  po darbo stalu vaizdas toks, jog atrodo ir velnias koją nusilaužtų, tuomet tai išsprendžiama viską pakėlus nuo žemės ir pritvirtinus stalo apačioje ar šone. Tereikia prailgintoją pritvirtinti prie stalviršio iš apatinės pusės ir visi kabeliai pasikels nuo žemės, nedulkės ir nekels siaubo.

Praktiškais patarimais dalinosi Degudegu.lt konsultantai, į kuriuos kreipiasi ieškantys geriausių interneto ir televizijos pasiūlymų.

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 158, iš jų šiandien: 1.)

About adminas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *