Neišmeskite plytelių likučių: akimirksniu pagyvinkite pabodusį interjerą

Užuot burnojusi ant vyro, jog šiam eilinį kartą nepavyko tiksliai išmatuoti, kiek plytelių reikia sienų ar grindų apdailai bei kokius nuostolius tai sukėlė, jų likučius išnaudokite praktiškai. Nuo remonto likusios plytelės gali tapti išskirtiniu bei praktišku interjero akcentu.

Stalviršiams.

Virtuvės darbastalio, valgomojo bei rašomojo stalo, įvairių spintelių ir komodų dekoravimas plytelėmis – ne tik praktiškas (plytelės – lengvai prižiūrimos, atsparios įbrėžimams ir smūgiams), bet ir stilingas sprendimas. Tai – puikus variantas svarstantiems, kaip minimaliomis sąnaudomis atnaujinti seną baldą. Pastarųjų derinimas priklauso nuo jūsų turimų likučių bei fantazijos, kuriai ribų, aišku, nėra. Stilingai atrodys stalviršis, dekoruotas tų pačių raštų, tačiau skirtingų atspalvių ar raštuotų bei vienspalvių plytelių derinys. Svarbu atkreipti dėmesį, jog plytelės būtų vienodo dydžio.

Palangėms.

Jei liko mozaikinių plytelių, šiomis galite išklijuoti vonios kambario palangę ar net visą angokraštį. Palangė, kontrastuodama su sienomis, taps vonios kambario akcentu, ant šios galėsite dėti visas kosmetikos priemonės bei nebijoti, jog sienas subjauros sunkiai įveikiamas pelėsis (nuvalyti šį nuo plytelių kur kas paprasčiau nei nuo dažais dengtos sienos).

Sienoms.

Jei vonios kambaryje ar virtuvėje kriauklė pritvirtinta ne prie plytelėmis  išklijuotos sienos – lauk bėdos. Ant dažytos, įvairiomis lentelėmis iškaltos ar plaunamais tapetais klijuotos sienos vanduo ilgainiui palieka neestetiškus pėdsakus, kurių panaikinti nepajėgi net stipriausia buitinė chemija. Šiai problemai išspręsti užteks vos 10 plytelių, kuriomis išklijuokite sieną prie praustuvės. Ant pastelinių spalvų klijuodami ryškiaspalves plyteles, sukursite stilingą, akį traukiantį akcentą.

Padėkliukai.

Padėkliukų virtuvėje, ant kurių dedame puodus, karštus dangčius ar kavos puodelius, niekada nebus per daug. Kam leisti pinigus ant šių, jei padėkliukus atstoti gali turimi plytelių likučiai? Sakote, ar toks antrinis žaliavų panaudojimas nesulauks prieštaringų žvilgsnių? Interjero aksesuarus kuriantys dizaineriai taip nemano ir šių siūlomi padėkliukai, imituojantys plyteles, turi didelę paklausą. Plytelės-padėkliukai – praktiškas, patogus ir originalus sprendimas. Jei likusios plytelės yra paprastos, šviesios ir be raštų, jas galima dekupažuoti rezultatas tikrai bus puikus!

Veidrodžiams.

Turite kelias atliekamas plyteles ir veidrodį, o tiksliau – stiklą, kuriam niekaip nepavyksta rasti tinkamos vietos?  Sujunkite šiuos į estetišką ir praktišką visumą! Ant sienos pakabinkite turimą veidrodį, o aplink šį, pageidaujamu atstumu, suklijuokite plyteles. Kasdien džiaugsitės ne tik savo atvaizdu veidrodyje – pastarasis, atstodamas paveikslą, pagyvins nuobodžią sieną.

(Perskaityta per mėnesį: 1 587, iš jų šiandien: 1.)

About adminas