Klasikinio interjero idėjos ir principai

Technologijų modernaus meno ir dirbtinio intelekto apsuptame pasaulyje žmonės vis dažniau ilgisi laikų, kai viskas buvo kur kas paprasčiau. Nenuostabu, kad vis daugiau žmonių nusprendžia susikurti klasikinį interjerą namuose. Paprasčiausiai jis alsuoja jaukumu, namai, šiluma ir tuo pačiu prabanga. Klasikinio interjero idėjos, pasak dizainerių, šiuo metu yra ypač populiarios. Žmonės dažnai renkasi modernius ir ergonomiškus šiuolaikinius namus, tačiau nori, kad jų vidus būtų įrengtas klasikiniu stiliumi.

  • Klasikiniame interjere dažniausiai dominuojančios spalvos yra ruda ir visų kitų spalvų pasteliniai variantai. Paprasčiausiai retai atrasite ryškią spalvą. O jeigu ji bus – tai bus tik vienas akcentas skoningai priderintas kitų apsuptyje.
  • Klasikinio interjero idėjos dažniausiai apsiriboja medžio dirbiniais, kurie žavi ne tik savo tvirtumu, tačiau ir estetika. Jeigu tikros medienos gaminiai Jums yra kiek per brangūs, tokiu atveju pasitarnauja medienos plaušo baldai. Jie ne tokie tvirti, tačiau atrodo gana natūraliai.
  • Klasikinis interjeras taip pat apima ir daugelio smulkmenų saugojimą. Štai jeigu modernus dažniausiai siejasi su minimalizmu, tai kalbant apie klasikinį to tikrai nebus. Nebijokite laikyti kuo daugiau nuotraukų, gėlių arba kitų smulkmenų. Jos padės papuošti Jūsų nuostabius namus.
  • Kiekvienas kambaryje esantis baldas turi turėti kokią nors funkciją. Taigi, jeigu yra kavos stalelis – tokiu atveju jį ir reikia naudoti pagal paskirtį. Klasikinis stilius pasižymi tuo, kad visi daiktai turi turėti paskirtį. Aišku, viena iš jų gali būti estetikos kūrimas, tačiau ir be to daiktas arba akcentas turi būti naudingas.
  • Užuolaidos yra vienas didžiausių klasikinio stiliaus akcentų. Rinkitės jas, o ne romanetes arba kitus langų uždangalus.
  • Reikia nepamiršti ir veidrodžio, kuris gali būti puoštas dideliais, auksinės spalvos rėmais.

Interjero idėjos gali būti suskirstytos į tas, kurios labiau tinka moderniam stiliui, ir tas, kurios puikiai atspindi klasikinį stilių. Juk svarbiausia, kad viskas tarpusavyje derėtų ir būtų galima nesunkiai išlaikyti vientisumą bei detalių suderinimą.

(Perskaityta per mėnesį: 187, iš jų šiandien: 1.)

About adminas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *