Kas vienam šlamštas – kitam auksas

Daiktai yra linkę kauptis, ypač tada, jei vienoje vietoje gyvenate pakankamai ilgai. Daugelis mūsų net nepastebi, kaip spintos užsipildo rūbais, kurių jau niekada nebevilkėsime, o virtuvės spintelės buitinės technikos rakandais, kurių niekada nebenaudosime. Visgi, kai tenka persikelti į naują būstą, per metus sukauptas turtas tampa papildoma našta, kuriai naujuose namuose vietos gali ir neatsirasti.  Taigi, kur dėti senus baldus ir kitus nereikalingus daiktus? Išmesti? O gal iš jų pavyktų dar ir užsidirbti?

Parduokite tai, ko jums neprireiks

Gal ir sunku patikėti, tačiau parduodami naudoti baldai išties labai paklausi prekė, kurią mielai renkasi žmonės, negalintys įsigyti visiškai naujų baldų arba turintys gana lakią fantaziją, ir matydami pagyvenusios kėdės nuotrauką, galvoje jau piešia jos galimus atnaujinimo būdus. Senus arba nebenaudojamus baldus parduoti galite tiesiog internete. Skelbimų portalas – puikus pasirinkimas, nes jūsų skelbimą pamatys išties daugiau žmonių nei laikraštyje ar jūsų asmeninėje socialinio tinklo profilio paskyroje. Be to, skelbimų portalus lanko tie žmonės, kurie ieško konkretaus daikto, todėl yra žymiai didesnė tikimybė, kad parduodami naudoti baldai naujus namus ras greičiau. Tiesa, jei nenorite, kad potencialus pirkėjas, atvykęs apžiūrėti savo pirkinio, išeitų tuščiomis rankomis, nepatingėkite skelbime pateikti išsamų baldų aprašymą, įdėti kokybiškas nuotraukas, jei baldai turi defektų, nebedykite jų nuslėpti, nes pirkėjas nėra nei aklas, nei kvailas. Skelbimų portalas padės ne tik operatyviai atsikratyti nereikalingų baldų ar kitų daiktų, bet ir dar šiek papildyti piniginę.

Kai baldų niekas nenori pirkti

Jei baldai labai nusidėvėję, jei skaičiuoja ne vieną dešimtį metų, gali būti, kad niekas jų nenorės įsigyti, nes šiek tiek pataupius būtų galima nusipirkti geresnės kokybės baldus.  Visgi, nereiktų nusiminti, nes komisai mielai tokius baldus priima ir dar gali sumokėti simbolinį mokestį už juos. Tiesa, prieš tai reiktų išsiaiškinti ar jūsų pasirinktas komisas priima senus baldus, ar jums reikės patiems juos atvežti, o gal tai galėtų padaryti komiso darbuotojai ir pan. Kita vertus, tokius baldus galite tiesiog atiduoti, socialiniuose tinkluose veikia ne viena grupė, kurioje žmonės senus daiktus dovanoja kitiems ir už tai nieko neprašo.  Paprastai baldai šiose grupėse ilgai neužsistovi.

(Perskaityta per mėnesį: 67, iš jų šiandien: 1.)

About adminas