Kaip sutaupyti kraustantis į naująjį būstą?

Įsigijus naują būstą užgriūna daugybė išlaidų ir rūpesčių. Pagrindinės išlaidos nusprendus keisti gyvenamąją vietą yra būsto įsigijimas arba statyba, įvairiausi mokesčiai, būsto įrengimo išlaidos. Turbūt pati maloniausia ir galima sakyti paskutinė būsto įrengimo dalis yra jo apstatymas daiktais ir baldais. Komfortiškiausias, paprasčiausias ir greičiausias būdas į naująjį būstą atsigabenti baldus ir daiktus yra pasinaudoti perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės paslaugomis. Galima drąsiai teigti, jog tai yra pats praktiškaisiais persikraustymo būdas, visgi kartais atsiranda žmonių kurie nusprendžia kraustytis savo jėgomis, nes mano jog perkraustymo paslaugos jiems per brangios. Jei Jūs esate vienas iš šių žmonių, duosime kelis patarimus, kuriais pasinaudoję užsitikrinsite, jog krovejų paslaugos atsieis pigiau nei kraustymaisi savarankiškai.

Pirmasis patarimas pigesnio persikraustymo link būtų šlamšto atsikratymas. Kiekvienas praktiškas žmogus turėtų suvokti, jog nereikalingos mantos kurią jisai tempsis iš paskos į savo naująjį būstą pervežimas kainuos papildomai. Galbūt šiuo metu Jūs net nesuvokiate, jog Jums nereikia pervežti visų namuose esančių daiktų, todėl net nenutuokiate apie kokią nereikalingą mantą čia kalbama. Taigi pirmiausia reikėtų pradėti nuo daiktų, kuriuos esate pasiruošę įsigyti artimiausiu metu. Dauguma žmonių atsikraustę į naujus namus įsigyja daugybę naujų daiktų ir baldų ir tik tuomet senuosius išmeta. Taigi jei per artimiausią mėnesį planuojate įsigyti naują sofą, stalą, spintą, ar dar kokį nors būsto baldą, kam Jums su savimi temptis senus baldus? Visus šiuos daiktus vis tiek reikės išmesti anksčiau ar vėliau, taigi kodėl to ne padarius dar senuose namuose, kas leis sutaupyti nemažai pervežimo išlaidų.

Kiekvienam praktiškumo siekiančiam žmogui reikėtų suvokti, jog visi produktai ir paslaugos yra brangiausios piko metu. Jeigu perkate kokį nors daiktą kai tą patį padaryti nori dar šimtai žmonių, Jūs jį įsigysite garantuotai brangiau nei tuomet kai to daikto norėtų vos vienas kitas. Tas pats galioja ir perkraustymo paslaugoms. Pavyzdžiui perkraustymai Vilniuje yra itin populiari paslauga, kuria naudojasi šimtai beiškraustančių Vilniečių. Šią paslaugą daugiausiai žmonių užsisako tam laikui kai būna laisvi nuo darbų, tai yra savaitgaliais arba vakarais. Taigi jei perkraustymo paslaugas užsisakytumėte rytui arba savaitės viduriui, garantuotai sumokėtumėt mažiau, nes tuo metu šias paslaugas teikiančios įmonės turės mažiausiai klientų.

Taip pat jei norite sutaupyti perkraustymo paslaugoms vertėtų tinkamai paruošti darbo vietą įmonės darbuotojams. Supraskite, jog daiktais perkrautas praėjimas ar nepatogus privažiavimas prie pat įėjimo į namo vidų sudarys sunkumus įmonės darbuotojams, todėl šie atlikdami darbus užtruks ilgiau, ko pasakoje Jūs už paslaugas taip pat sumokėsite daugiau.

Taigi, jei norite sutaupyti perkraustymo paslaugoms būtinai atsikratykite nereikalingų daiktų, paslaugų atlikimo laiką pasirinkite tokį kuomet įmonė turės mažiausiai klientų, o ir pačių paslaugų teikimą padarykite kuo paprastesnį, jog įmonės darbuotojai galėtų susisukti per maksimaliai trumpą laiką.

(Perskaityta per mėnesį: 73, iš jų šiandien: 1.)

About adminas