Kaip išsirinkti šaldytuvą?

Šaldytuvas yra pirmo būtinumo buities prietaisas, kuriame laikomi greitai gendantys maisto produktai. Šiandien galima rinktis iš milžiniškos šaldytuvų pasiūlos, todėl nenuostabu, kad ieškodami visus mūsų lūkesčius ir poreikius atitinkančio gaminio, kartais pasiklystame jų gausoje.

Pats svarbiausias aspektas, vertinant šaldytuvą, yra šaldiklis. Šiuolaikiniai šaldikliai užtikrina optimalias produktų saugojimo sąlygas, be to, daugelis gaminių vykdo ir priverstinę šalto oro cirkuliaciją, todėl produktai, veikiami oro srautų iš skirtingų pusių, greitai ir tolygiai atšąla. Rinkoje parduodami ir šaldytuvai, turintys papildomus temperatūros matavimo daviklius, kurie, temperatūrai pasikeitus, rūpinasi, kad šaldymo kompresorius būtų įjungtas arba išjungtas. Vertindami gaminį, būtinai pažiūrėkite, kiek bendrame šaldytuvo korpuse yra skirtingos temperatūros skyrių. Šaldiklius dažniausiai sudaro dvi arba trys sekcijos. Beje, šaldiklio klasė yra nustatoma, įvertinus mažiausią temperatūrą, kurią šaldytuvas gali palaikyti. Dažniausiai šis rodiklis žymimas žvaigždutėmis ir yra priklijuojamas ant kameros durelių.

Labai svarbu įvertinti ir šaldytuvo tūrį. Nepamirškite, kad dažniausiai gamintojai nurodo visą šaldytuvo tūrį, todėl neįskaičiuoja lentynėlių ir vidinių padėkliukų. Nors šaldytuvas ir užima daug vietos, deja, jis ne visas naudojamas produktų saugojimui. Jei maistui paliekama apie 50 proc. tūrio, tai jau labai gerai. Likęs šaldytuvo tūris naudojamas įvairioms konstrukcijoms montuoti, kurios rūpinasi, kad šaldytuvas veiktų be priekaištų. Beje, atkreipkite dėmesį į šaldytuvo lentynėles. Jos gali padėti racionaliai išnaudoti gaminio tūrį. Paprastai šios lentynėlės gaminamos iš nedūžtančio stiklo, metalo ar plastiko. Daugelis pirkėjų vengia stiklinių lentynų, tačiau nerimauti nereikėtų – didžioji jų dalis gali išlaikyti daugiau nei 80 kg svorį.

Šaldytuvai nebenaudojami vien tik praktiniais tikslais. Šiandien labai svarbus ir estetinis jų vaizdas, todėl ieškodami naujo šaldytuvo, daugelis pirkėjų visų pirma įvertina jo dizainą – eidami į parduotuvę jie tiksliai žino, kokios spalvos, kokio dydžio ir kokių matmenų šaldytuvo jiems reikia. Tik suradę idealiai atrodantį gaminį, jie pradeda vertinti kitas jo savybes. Ieškodami svajonių šaldytuvo, tikimės gauti kokybišką gaminį, kainuojantį kiek įmanoma pigiau. Dėl šios priežasties vienas dažniausių klientų pasirinkimų yra baltarusiški šaldytuvai „Atlant“. Anksčiau šie šaldytuvai buvo žinomi „Minsk“ vardu ir ilgą laiką juos buvo galima rasti kiekviename bute. Vėliau įmonė pakeitė savo pavadinimą ir pradėjo skirti ypatingai daug dėmesio produkcijos tobulinimui. Šiandien šaldytuvai „Atlant“ siūlo itin aukštos kokybės gaminius už gana nedidelę kainą. Be to, gaminiams suteikiama ilgalaikė garantija.

(Perskaityta per mėnesį: 51, iš jų šiandien: 1.)

About adminas