Interjero patarimai: jei neturite interjero dizaino kūrimo ir būsto dekoravimo patirties

Sakoma, kad yra labai didelis skirtumas tarp kambario interjero, kuris yra suformuotas profesionalaus interjero dizainerio ir būsto dekoratoriaus. Tačiau, kaip yra tuomet, kai kambario interjeru rūpinasi žmogus, nesantis nei dizaineriu, nei dekoratoriumi? Ar tuomet interjero kūrimas tampa neįveikiama užduotimi? Nuo spalvų paletės suderinimo, iki meno dirbinių kabinimo ant sienų ir tinkamo apšvietimo pasirinkimo – visuomet galime pasinaudoti profesionaliais patarimais, kurie reikšmingai palengvintų mums visą interjero kūrimo procesą. Todėl https://geliupasaulis.lt/ su džiaugsmu skuba jums palengvinti šių užduočių įgyvendinimą.

Nevenkite didelių išmatavimų paveikslų

Kai yra kalbama apie meno dirbinių (ir ypač – paveikslų) pasirinkimą bei jų naudojimą mūsų būsto vidaus interjere, įprastai galima vadovautis labai paprasta taisykle – „kuo didesnis, tuo tinkamesnis“. Žinoma, šią taisyklę galima šiek tiek apeiti, ant sienos pakabinant daugiau mažesnių paveikslų, tokiu būdu sukuriant lyg nedidelę asmeninę paveikslų galeriją, tačiau to nė nebūtų galima palyginti su didžiuliu paveikslu, kuris akimirksniu pritraukia jūsų dėmesį vos tik įžengiate į kambarį. Be to, didžiulio paveikslo jums nė nebūtina kabinti ant sienos – jis gali būti pastatytas ant komodos, spintelės ar židinio, atrėmus jį į sieną.

Grindų plytelės ant sienos

Kas nusprendė, kad tokių pačių raštų plytelių jūs negalite naudoti ant grindų ir sienų? Tai gali tapti nuostabiu sprendimu jūsų vonios kambariui – pasirinkite jums patinkančių plytelių raštą ir savo vonios kambario interjere sukurkite vientisą plytelių vaizdą, suliejant grindų ir sienų raštą.

Išnaudokite visą kambarį

Pamirškite apie baldų išdėstymą šalia sienų. Jei jūsų svetainė yra didelio ploto, joje galėsite sukurti kur kas jaukesnę ir bendravimui geriau pritaikytą atmosferą, jei svetainės viduryje pastatysite sofą ir fotelius. Šis principas labai puikiai veikia atviro plano būsto erdvėse. Be to, jūs visuomet pačiame centre tarp sėdimųjų vietų galite ir turėtumėte pastatyti staliuką. Tačiau jei kambarys yra pernelyg mažas ir jo centre sofos pastatyti jums nepavyks, laikykite ją prie sienos, tačiau fotelius, nukreiptus į sofą, atitraukite šiek tiek arčiau kambario centro.

Trijų galia

Trys yra neabejotinai pats magiškiausias skaičius, kai yra kalbama apie būsto vidaus interjero dizainą. Jei yra grupuojamos įvairios interjero detalės – nepaisant to, ar tai būtų dekoratyvinės pagalvėlės, vazos, paveikslai ar kvepiančios ir dekoratyvinės žvakės – tai priverčia mus apsidairyti aplink ir traukia mūsų dėmesį.

Subalansuokite spalvas

Norite saugaus būdo suderinti tris spalvas toje pačioje jūsų būsto erdvėje? Tuomet 60% turėtų sudaryti pagrindinė (dominuojanti) spalva, 30% – mažiau dominuojanti spalva ir 10% akcento suteikianti spalva. Vadovaujantis šiuo spalvų derinimo principu, jūs vargiai galėsite suklysti. Tuo tarpu, jei norite įtraukti ir ketvirtąją spalvą – mažiau dominuojančią spalvą padalinkite pusiau, tačiau niekuomet to nedarykite su akcento suteikiančia spalva.

Pasirūpinkite puikiu apšvietimu

Būsto vidaus erdvių apšvietimas įprastai yra paskutinis dalykas apie kurį pagalvoja savarankiškai savo namų interjerą kuriantys žmonės, tačiau iš tikrųjų tai turėtų būti pirmiausias ir svarbiausias veiksnys, vertas deramo jūsų dėmesio. Apšvietimas turi tiesioginės įtakos visai kambaryje vyraujančiai atmosferai ir mūsų nuotaikai. Turite labai atsargiai ir atidžiai įvertinti apšvietimo įtaką ir naudą. Be to, apšvietimas gali būti ir labai skirtingų spalvų, pasirenkamas atsižvelgiant į norimą pasiekti rezultatą.

(Perskaityta per mėnesį: 56, iš jų šiandien: 1.)

About adminas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *