Idėjos jaunuolio kambario interjerui

Kuriant jaunuolio kambario interjerą ir parenkant baldus, reikia laikytis vieno svarbaus principo. Kambarys yra skirtas jūsų vaikui, todėl leiskite jam pačiam jį kurti, leiskite jam išsakyti mintis, idėjas, papasakoti ką jis matė draugų namuose ir kas jam patiko bei nepatiko, ką matė per TV laidą ar internete. Įtraukite vaiką į kambario planavimą ir interjero pasirinkimą – taip visi bus labiau patenkinti gautu rezultatu.

Kol vaikai renkasi kokie akcentai bus jų kambaryje, kokios spalvos vyraus ir kuo jų kambarys skirsis nuo kaimyno, tėvams yra ne ką mažesnių ir svarbesnių užduočių – patenkinti vaiko pageidavimus parenkant tinkamus, patvarius bei praktiškus baldus. Ir dar už gerą kainą. Gera vieta ieškoti yra el.parduotuvės, pavyzdžiui, https://www.b-a.eu/c1967/Jaunuolio-baldai

Neutralus pagrindas

Kuriant interjerą jaunuolio kambariui, turėkite omenyje, jog paauglystėje greitai keičiasi pomėgiai, idėjos, tai kas patinka ir nepatinka. Tad geriau „žaisti“ aksesuarais ir baldais, o ne sienomis ar grindimis. Sienas dažykite neutralia spalva, galite nebijoti ir baltos – tai pati neutraliausia spalva, prie kurios dera visos kitos spalvos. Taip baldai, įvairūs paveikslai, ryškiaspalvės lentynos taps geriausiu akcentu kambariui ir pakeitus kelis smulkius daiktus, kambario interjeras jau pasikeis. Grindis derinkite prie viso būsto interjero, itin tiks natūralaus medžio spalvos parketlentės.

Praktiški baldai

Jaunuolio kambaryje reikia praktiškų baldų. Vienas tokių – lova su patalynės dėže. Ir visai nesvarbu, koks yra lovos dizainas – Betmeno supermobilis, barbės lova su baldakimu, lova – kamuolys ar lova – hamakas, geriausia lova jaunuoliui yra su patalynės dėže. Tuomet ryte tereikia viską sudėti į patalynės dėžę ir kambarys visą dieną yra gražus, į jį ne gėda atsivesti draugų ir lovą naudoti kaip sofą ar patogią vietą pokalbiams.

Kitas praktiškas baldas – rašomasis stalas. Jo bet kokiu atveju reikia, juk ir pamokas ruošti, ir prie kompiuterio prisėsti reikia specialios vietos. Tačiau neverta kambaryje paikti to paties masyvaus seno stalo, kuris jaunuoliui įgrisęs iki kaulų smegenų. Šiuo metu itin vertinamas skandinaviškas stilius, kuomet daiktai lengvi, formos paprastos ir baldai neužima daug vietos. Tokie baldai paaugliams tikrai patiks visiems.

Daiktai – interjero dalis

Jei jaunuolis groja gitara – padarykite specialią kabyklą ant sienos gitarai, ant sienos atrodys kaip paveikslas, be to nereikės ieškoti kur padėti gitarą, juk jos vis tiek dažnai reikia, tad į spintą dėti nepatogu. Jei vaikas žaidžia krepšinį ir kambaryje vis tiek pamėto kamuolį, pakabinkite ant sienos krepšį, atitinkamai paruoškite sieną, kad atlaikytų kamuolio smūgius. Jei dievinamos riedlentės – galite senas riedlentes pakabinti ant sienos kaip lentynas susidėti knygoms ar kitiems daiktams. Kaskart sena riedlentė galėtų tapti nauja lentyna, taip visa riedlenčių kolekcija būtų praktiškai išnaudota.

(Perskaityta per mėnesį: 1 209, iš jų šiandien: 1.)

About adminas