7 interjero patarimai, kurie palengvins jūsų vizijos įgyvendinimą

Žinodami vos kelis praktiškus patarimus jūs galite reikšmingai pakoreguoti savo būsto interjerą, paverčiant jį žurnalo viršelio vertu „kūriniu“. Todėl pateikiame jums kelis patarimus, kurie padės jums išspręsti ne vieną klausimą ir palengvins jūsų būsto interjero kūrimą.

Paveikslus kabinkite tinkamame aukštyje

Ar kada nors buvote pagalvoję apie tai, kokiame aukštyje jūs turėtumėte kabinti paveikslus? O galbūt manėte, kad aukštį galite pasirinkti savo nuožiūra, nes tai nėra svarbus veiksnys meno dirbinių kabinimui? Tačiau iš tikrųjų paveikslų kabinimo aukštis turi labai didelės įtakos bendrai būste vyraujančiai atmosferai ir pačiam interjerui. Atminkite, kad paveikslus jūs turėtumėte kabinti akių lygyje. O dar geriau, jei paveikslas būtų pakabintas apytiksliai 145 cm nuo žemės – tai yra optimalus žmogaus akių lygio aukštis.

Interjero detales pasitelkite rinkdamiesi sienų spalvas

Visuomet kuriant būsto interjerą labai didelis dėmesys turi būti skiriamas tinkamų spalvų pasirinkimui. Tačiau ne vienam žmogui iškyla rimtų dilemų bandant nuspręsti, kokia spalva galėtų būti pati tinkamiausia. Tačiau siekdami šį klausimą išspręsti lengviau, nepamirškite sau į pagalbą pasitelkti jau esamų interjero detalių. Pažvelkite į savo baldų gobeleną, žvilgtelkite į užuolaidas ar kilimą – visa tai jus turėtų nukreipti tinkama linkme ir padėti lengviau suprasti, kokias sienų spalvas jūs turėtumėte pasirinkti.

Nepersistenkite formuodami būsto interjerą

Persistengti formuojant naują būsto vidaus interjerą yra paprasčiau nei jūs galėjote įsivaizduoti. Labai dažnai žmonės nori pasitelkti begalę skirtingų ir jiems labai patinkančių detalių. Tačiau būtina suprasti, kad visko viename būsto interjere sutalpinti tiesiog nėra jokios galimybės. Vietoje to, kad perkrautumėte savo būstą bereikalingais daiktais ir skirtingomis interjero detalėmis, pabandykite pasirinkti minimalistines detales. Nustebsite, kaip paprastai jūs galite sukurti tobulą būsto interjerą.

„Sluoksniuokite“ apšvietimą

Jokiu būdu neturėtumėte pasikliauti vien tik pakabinamais šviestuvais. Nors dažniausiai jie suteikia didžiąją dalį šviesos skirtingoms būsto erdvėms, jų nepakanka – ypač, jei kalbama apie didelio ploto būstą ir didesnio ploto erdves. Labai svarbus interjero patarimas, kurio nereikėtų pamiršti, yra susijęs su apšvietimo „sluoksniavimu“. Tai reiškia, kad toje pačioje būsto erdvėje turite pasitelkti skirtingus apšvietimo sprendimus, kurie vienas kitą papildytų ir suteiktų daugiau šviesos.

Interjere naudokite nuotraukas

Nuotraukos yra vienas iš originaliausių ir veiksmingiausių sprendimų, kai norima interjerui suteikti daugiau originalumo ir žavesio. Nuotraukos taip pat gali būstui suteikti daugiausiai šilumos. Greita ir kokybiška nuotraukų gamyba šiandien visą tai paverčia dar paprastesniu pasirinkimu. Galite suformuoti asmeninių nuotraukų sieną, kuri padės jūsų interjerui išsiskirti ir veiks kaip nuostabi motyvacinė priemonė.

Pasitelkite veidrodžius

Klaidinga manyti, kad veidrodį reikėtų pasitelkti tik prie laukujų durų ir vonios kambaryje. Veidrodžiai yra labai galingos interjero detalės, kurias jūs taip pat galite pasitelkti ir savo kambariuose, pvz., svetainėje, miegamajame ar kt. Tai ypač naudingas interjero sprendimas, jei jūs kuriate interjerą labai mažo ploto erdvėse. Veidrodžiai kambariams suteikia daugiau vizualinės erdvės. Be to, tinkamai pasitelkus veidrodžius savo būsto erdvėms galima suteikti ir dar daugiau šviesos.

Atsargiai elkitės su interjero detalėmis

Interjero detalių asortimentas yra didžiulis ir didelė dalis jų yra labai patrauklios vartotojų akiai. Tačiau jei jūs rinksitės interjero detales, neleiskite sau persistengti. Palikite savo interjere daugiau laisvos vietos. Tai jūsų būstą pavers gaivesniu ir gyvesniu. Rinkitės tik pačias būtiniausias interjero detales, be kurių jūsų manymu interjeras prarastų prasmę.

(Perskaityta per mėnesį: 8, iš jų šiandien: 1.)

About adminas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *