20+ įkvepiančių idėjų kaip veidrodis gali sukurti įspūdingą interjerą

„Veidrodėli, veidrodėli, pasakyk, kas pasaulyje gražiausia?“ klausia ne tik pasakų herojai, tačiau ir paprasti mirtingieji. tačiau veidrodis šiandien nėra tik veidrodis, jis ne tik atlieka savo tiesioginę funkciją, tačiau yra svarbus interjero akcentas.

Sieniniai veidrodžiai, bet kokio dydžio ir bet kuriame kambaryje sukuria platesnės erdvės iliuziją, prideda kambariui daugiau gylio bei šviesos. Gražus veidrodis puošia namus ir gali tapti pagrindiniu kambario akcentu. Todėl vis dažniau veidrodis kabinamas ne tik prieškambaryje, vonioje, tačiau ir geriausiai matomoje svetainės vietoje, miegamajame ir net virtuvėje.

Patys veidrodžiai taip pat gali būti patys įvairiausiai, pavyzdžiui, tai gali būti net ne veidrodis, o veidrodinė siena nuo apačios iki viršaus. Tačiau tai gali būti ir keli panašūs veidrodžiai sugrupuoti ant sienos ar kelių skirtingų veidrodžių mozaika. Viskas priklauso nuo kambario stiliaus, bet tikrai veidrodžiai yra nepretenzingi ir kiekvieniems namams, kiekvienam kambariui galima rasti savo veidrodį.

Todėl pateikiame per 20 idėjų, pavyzdžių kaip veidrodis atrodo įvairiuose interjeruose, kaip jis gali transformuoti kambarį ir sukurti neprastą grožį kiekvienuose namuose. Mėgaukitės!

(Perskaityta per mėnesį: 1 519, iš jų šiandien: 1.)

About adminas